Ürün ve Para İade Politikamız

ÜRÜNÜMÜ NASIL İADE EDERİM?

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Fatura tarihi itibarı ile yasal süre olan 14 gün içerisinde mellerturkey@gmail.com  adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz.

Bu aşamadan sonra, YURİÇİ KARGO  yetkilisine; paket ve içeriğindeki tüm doküman (garanti belgesi, fatura, sevk irsaliyesi, kargo teslim fişi vb.) ve İade kodu bilgisi birlikte teslim ederek  bize ulaşmak üzere kargolayın.

Mesafeli satış sözleşmemizde belirtmiş olduğumuz üzere İADE ÜRÜNLERDE KARGO ÜCRETİ TÜKETİCİYE AİT OLUP ücreti ödenmeden gönderilen tüm kargolar tarafınıza iade edilecektir.

Müşteri Hizmetleri irtibat Telefonumuz

 

Sabit hat:0212 245 00 83

(MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ HAFTA ARASI :SAAT 11:00-19:30 ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR.CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ HİZMET VERMEMEKTEDİR)

 

e-posta:

mellerturkey@gmail.com 

Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Hazar görmüş,kullanılmış ve tejkrar satışı mümkün olmayan ürünler tarafımızca onaylanmayarak geri gönderilir.Ürününüzün bize ulaşması sonrasında, iade departmanımızın incelemesi ve  onaylanması sonrasında para iade süreciniz başlatılacaktır.

PARA İADESİ NE ZAMAN VE NASIL YAPILIR?

İade ürününüz elimize ulaştıktan sonra para iadeniz 14 gün içerisinde kredi kartınıza iade edilir.

ÜRÜN İADEMİ HANGİ ADRESE GÖNDERMELİYİM?

Ürün iadesi için adresimiz

PRM MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.

ŞAHKULU MAH.İSTİKLAL CADDESİ NO 231/53 BEYOĞLU İSTANBUL 

TEL:0090 212 245 00 83

Mail:  mellerturkey@gmail.com 


İLAVE UYARILAR: 

Faturanız Şirket adına düzenlenmiş ise, iadenizi, şirketinizin kargo ücretini dâhil etmeden(ürün birim fiyatı + KDV) keseceği iade faturası ile göndermeniz gerekmektedir.

 

İade talepleriniz için   0212 245 00 83 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak iade kodu talep edebilirsiniz.

*MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ HAFTA ARASI GÜNLER 11:00/19:30 SAATLERİ ARASINDA ÇALIŞMAKTA OLUP CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ HİZMET VERMEMEKTEDİR.