KAMPANYALAR: Tüm Ürünlerde %15 İndirim! İndirim Kodu: MELLER15 / Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!
KAMPANYALAR: Tüm Ürünlerde %15 İndirim! İndirim Kodu: MELLER15 / Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!
Sepet 0

Kargo Politikamız

Meller Türkiye'nin kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı

YURİÇİ KARGOdur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, 

YURİÇİ KARGO güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.

www.mellerturkey.com dan  aldığınız ürünleri size mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Bu nedenle, site üzerinden sattığımız ürünlerin büyük kısmını Meller Türkiye'ye ya ait depolarda tutmaktayız. Böylece de diğer bir çok online satış sitesinin aksine, ürünü kargo firmasına teslim etmeden önce ürünlerimizin büyük bir kısmında tedarik edilmeleri için 3-4 günlük ekstra sürelere ihtiyaç duymamaktayız. 


Bu kapsamda ödemesi tamamlanarak onaylanmış siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargo firmamıza paketlenmiş olarak teslim edilir. Kampanya dönemlerinde ve stoğu mağazalarımızdan temin edilebilen bazı ürünlerde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.

Mesafeli satış sözleşmemizde belirtmiş olduğumuz üzere İADE ÜRÜNLERDE KARGO ÜCRETİ TÜKETİCİYE AİT OLUP ücreti ödenmeden gönderilen tüm kargolar tarafınıza iade edilecektir.

Siparişleriniz ile ilgili özel taleplerinizin olması durumunda  lütfen mellerturkey@gmail.com , veya 0212 245 00 83  Numaramızdan Meller Türkiye müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz.

(MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ HAFTA ARASI :SAAT 11:00-19:30 ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR.CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ HİZMET VERMEMEKTEDİR)

Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, 

Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. Bu süre teslim almak istediğiniz noktanın durumuna göre siparişinizin onaylanmasına müteakip 2 iş günü (büyük il merkezleri) ile 10 iş günü arasında değişebilmektedir. 
Teslimatı konusunda zaman kısıtı bulunan siparişleriniz için, kargo gönderim sürelerini göz önünde bulundurmanızı önemle rica ederiz.